Co możesz zyskać

Usługi prawne

Uzyskasz pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i innych, a Twoje pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe Fundacji. Dzięki Tobie, ktoś w Afryce będzie zdrowy gdyż będzie pił czystą wodę!

WIĘKSZY SENS ZAKUPÓW

pomagasz, a kupujesz jak wcześniej. Zyski przeznaczamy na pomoc w Afryce FaniMani

Sklep misyjny

Tu będziesz mógł kupić różne ciekawe rzeczy

AUKCJE

Chcesz coś podarować? Jeżeli nie przyda się na nasze cele – tu to spieniężymy 🙂

W zespole fundacji mamy profesjonalnych prawników  oferujących Państwu bogaty zakres rozwiązań prawnych zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych. Polski system prawny jest dynamiczny i podlega ciągłym zmianom, a rzeczywistość generuje rozmaite stany faktyczne, nasi prawnicy dostosowują rozwiązania do specyfiki sprawy jak również do oczekiwań naszych klientów.

Zapewniamy Klientom pełną dyspozycyjność, rzetelne podeście do sprawy oraz profesjonalną pomoc. Wykonując zlecone zadania nasi prawnicy kierują się szeroko pojętą ochroną interesów Klienta respektując obowiązujące nas zasady etyki oraz tajemnicy zawodowej.

Szeroki wachlarz świadczonych przez Nas usług obejmuje przede wszystkim porady prawne, sporządzanie umów, opinii prawnych, reprezentację Klienta w postępowaniach sądowych jak i stałą, kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych. Kancelaria współpracuje z radcami prawnymi, adwokatami, doradcami restrukturyzacyjnymi oraz prawnikami posiadającymi doświadczenie w prowadzeniu spraw m. in. z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych oraz spraw o alimenty, prawa karnego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa spółek handlowych oraz spraw związanych z upadłością i restrukturyzacją.

Wynagrodzenia za usługi prawne świadczone w ramach fundacji w całości przeznaczone są na cele statutowe.

Klienci korzystający z naszych usług prawnych mogą liczyć na upusty cenowe, rabaty, gifty ze sklepiku misyjnego oraz certyfikaty za przyczynienie się do zwalczania chorób zakaźnych w Afryce.

Poznaj nas bliżej

Podziel się: